Merhaba arkadaşlar sizlere bugün ki yazımızda Wordpress de facebook sayfa yorumlarını sitenizde nasıl gösterileceğini işlem adımlarını anlatacağım.Bu yazımızdaki incelemeler WordPress’teki yorumları gibidir. Çoğu kullanıcıları blogunuza yorum yazmayı zor bulabilir. Ancak, herkes Facebook gibi sosyal medya platformlarını kullanıyor ve bu sayede yorum yazmakta kolaylaşıyor ve daha rahat hale geliyor.

Facebook Reviews Eklentisi Kurulumu Ve KullanımıFacebook reviews uygulamasını eklentisini kurulumunu gerçekleştiriyoruz.Eğer kurulumu bilmiyorsanız Wordpress'te  eklenti kılavuzundan rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Wordpress admin panelinde sol tarafından eklenti menüsüne tıklayınız.Sağ üst taraftan arama yerine eklenti adını yazarak ekrana gelecektir istediğiniz eklenti  hemen yükle butonuna tıklayınız.Eklentiyi kurup aktif hale getirdikten sonra Görünüm-Bileşenler bölümü menüsüne gidiyoruz.Buradan hangi yerde görünmesini istiyorsanız oraya sürüklüyorsunuz.


    Login With Facebook  butonu tıklıyoruz.Karşımıza gelen ekrana izin ver seçeneğini tıklıyoruz.Bu eklenti bize otomatik olarak sahib olduğumuz sayfaları bize otomatik olarak sunacaktır.Buradan hangi sayfada yorumlarınızı görünmesini istiyorsanız o sayfaları seçmeniz gerekmektedir.Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.