Merhaba arkadaşlar sizlere bugün ki yazımızda İnstagram'da gönderdiğiniz takip isteklerini nasıl bulursunuz konusunu işleyeceğiz.
Şimdi ilk olarak bilgisayarınızdan instragram.com web sitesine giriş yapmanız gerekiyor.Giriş yaptıktan sonra kendi instagram profilinize gitmeniz gerekiyor.

Ordan ayarlar kısmına gidiniz.Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine  tıklayınız.Şimdi bu sayfayı aşağıya doğru kaydırarak Hesap Verilerini Görüntüle sekmesine tıklayınız arkadaşlar.
Bu alandan istediğiniz verileri izleyebileceksiniz.Takip isteklerini görmek için Bağlantı sekmesi bölümünün altında Mevcut takip istekleri altına tıklayıp tümünü gör sekmesine  tıklayınca arkadaşlar size gelen isteklerinizin hepsini burada bulabileceksiniz.


Bu adımlarını izleyerek arkadaşlar gönderdiğiniz istekleri burada kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Takip isteklerini geri çekebilirsiniz arkadaşlar.Eğer bu işlemleri zor buluyorsanız buradan bu linke direk gidebilirsiniz takip isteklerine böylece kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.