Merhaba arkadaşlar sizlere bugün ki yazımızda Facebook mavi tık alma ve hesap doğrulatma işlemi nasıl gerçekleşir adım adım sizlere anlatacağım.Kısa bir açıklama hemen yapayım arkadaşlar doğrulama talebinde başvurduğunuzda onayınız reddedildiği zaman 30 gün beklemeniz gerekiyor.30 Günü geçmeden tekrardan başvuru yapamıyorsunuz.Mavi tık işareti o kişinin ünlü veya popüler olduğunu simgeliyor.

İşlem Adımları Böyle Sıralanmaktadır.
İlk önce facebook.com girerek kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.Ardından kullandığınız olduğunuz tarayıcı  adres çubuğuna bu linki kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor.

www.facebook.com/help/contact/357439354283890 adres çubuğuna yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basarak aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir.
Karşınıza açılan sayfanın boş alanları sorunun açıklaması kısmına facebook mavi tık doğrulama alma istediğini yazıyorsunuz.

Sorunun açıklaması kısmına örnek metin aşağıda verilmiştir arkadaşlar.
Dosyaları şeç kısmına ise  hesabınızın size ait olup olmadığına kanıtlamak için kimliğinizin ön ve arka kısmını çekebilirsiniz seri numarasını kapatarak çekmeyi unutmayınız.Bu işlemleri yaptıktan sonra gönder butonu tıklayarak işlemini tamamlamış sayılacaksınız.Facebook gelecek mesaj beklemeniz sadece kalacaktır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.