Merhaba arkadaşlar sizlere bugün ki yazımızda Apple Store'dan Geri Ödeme Para İadesi Nasıl Yapılır? yazısını sizlere derleyip sunacağım.Yanlışlıkla aldığınız uygulamaları yada sonradan sıkıldığınız uygulamalarını nasıl parasını geri alabileceksiniz artık çok kolay bir şekilde paranız iade edilebilir.Apple store'dan satın aldığında param gitti diye üzülme artık bunun çaresi araştırıp bulduk.90 gün içerisinde bu işlemini yaparak paranızı geri iade yapabilirsiniz.
Öncelikle bu adrese tıklayınız. https://reportaproblem.apple.com 
Adresine tıklayınız  E-mail ve şifrenizi giriniz arkadaşlar.


Öncelikle linke tıklayarak Sorun bildir sayfasına gidiyorsunuz.Öncelikle giriş yaptınız Apple Kimlik sayfasına giriyorsunuz aldığınız ürünler listesini listelenecektir.2ay içinde aldığınız uygulamalar ,kitaplar ,dergiler hepsini burada bulabileceksiniz.

Daha önce aldığınız uygulamanın orda Sorun bildir butonuna tıklayınız.Tıkladıktan sonra karşınıza neden para iadesini geri almak istiyorsunuz alanı doldurak formu göndereceksiniz.10 gün içerisinde size kısa bir sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Seçeneği seçtikten sonra “Bu Sorunu Açıklayın” kısmında İngilizce ile ufak bir açıklama yazmanız gerekecek. Buraya açıklama yazmak için üst düzey İngilizce bilmenize gerek yok. Kabaca “I didn’t want to buy the app. I request a refund” yazarsanız App Store sizi anlayacaktır. Seçeneği seçtikten sonra “Bu Sorunu Açıklayın” kısmında İngilizce ile ufak bir açıklama yazmanız gerekecek. Buraya açıklama yazmak için üst düzey İngilizce bilmenize gerek yok. Kabaca “I didn’t want to buy the app. I request a refund” yazarsanız App Store sizi anlayacaktır.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.